VIDEO | Vaata, mis juhtub su välimusega, kui jätkad suitsetamist!

1
VIDEO | Vaata, mis juhtub su välimusega, kui jätkad suitsetamist!
pilt buzzfeed.com
35 jagamist
8/18
häält

"Kui ma näen selline välja välimiselt.. Siis ma ei taha ettegi kujutada, milline mu sisikond veel välja võiks näha."

Buzzfeed.com tegi koostööd meigikunstnike, vabatahtlike ning taastusravikeskusega, et tuua inimeste silme ette visioon, millist mõju avaldab suitsetamise jätkamine inimese väljanägemisele.

Peamised muutused välimuses on järgmised: kottis silmaalused, kollased hambad, kortsud, kollased sõrmed, tüükad kehal, kergemini tekkivad venitusarmid, õhemad juuksed, kahvatu nahk ning võimalus haigestuda psoriaasi (nahahaigus).

Allolevatel piltidel näed võrdlust sama isiku puhul 10 aasta vältel - suitsetaja ja mittesuitsetajana! Šokeeriv mis?

VIDEO | Vaata, mis juhtub su välimusega, kui jätkad suitsetamist! VIDEO | Vaata, mis juhtub su välimusega, kui jätkad suitsetamist!

Lisaks rääkides tervisest - suitsetamisest saavad alguse enamus kroonilised kopsuhaigused - näiteks kopsuemfüseem (mis on USA-s juba kolmas peamine surmapõhjus), samuti on suurem võimalus haigestuda vähki ning võrreldes mittesuitsetajaga 70% suurem risk saada infarkt või insult.

Kliinikumi direktor lisas, et regulaarne suitsetaja võiks enda kopsude ja organite tervisele panna 10 - 20 aastat otsa. Näiteks, kui oled 60 - aastane, on tervis võrreldav juba 80 - aastase omaga.

Vaata video eksperimenti siit:

Hooli ja jaga seda lugu ka sõpradega ning loobu suitsetamisest juba täna!

35 jagamist
8/18
häält

Kommenteeri!