KÄTE PEALT LUGEMINE: Mida ütleb südamejoon sinu iseloomu kohta?

15
KÄTE PEALT LUGEMINE: Mida ütleb südamejoon sinu iseloomu kohta?
Pilt on illustratiivne MorgueFile
81 jagamist
16/4
häält

Mäletad, kui väiksena võõras tädi või ema uuris jooni, mis su peopesadelt läbi jooksid? Inimesed on aastatuhandeid ennustanud käte pealt tulevikku.
On aeg taas heita pilk oma peopesadele ning vaadata, mida su südamejoon sinu kohta räägib.
NB: Kui oled vasakukäeline, vaata vasakut kätt ning paremakäelised paremat.

KÄTE PEALT LUGEMINE: Mida ütleb südamejoon sinu iseloomu kohta?

A) Kui su südamejoon algab keskmise sõrme alt, oled sündinud juht. Sa oled ambitsioonikas, iseseisev, intelligentne ning väga hea otsustusvõimega. Vahel võid siiski liiga isekaks ja materialistlikuks muutuda, eriti kui teemaks on armastus. Proovi sõlmida rohkem kompromisse- nii armastuses kui äris, nii suudad sooje suhteid hoida igas valdkonnas.

B) Kui su südamejoone ots asub nimetissõrme ja keskmise sõrme vahel, siis oled usaldusväärne, arvestav ja hell. Ohverdad end tihti teiste nimel. Vahel kahtled liialt palju ning muutud seeläbi liigselt ettevaatlikuks. Samas tähtsate otsuste tegemisel kasutad tervet mõistust.

C) Kui Sinu südamejoon algab nimetisõrme alt, oled sõltumatu, edasipüüdlik ning laia silmaringiga. Sarnaned variandi A-ga, kuid oled armuasjades pädevam.

D) Kui Sinu südamejoon jääb pöidla ja nimetissõrme vahele, oled rahulik, kannatlik, hoolitsev, hea südamega ja heade kavatsustega.

81 jagamist
16/4
häält

Kommenteeri!