LAHE: Suurte unistustega 7aastane tüdruk kirjutas Google'i bossile ilmeka kirja ja sai firma tegevjuhilt vastuse

LAHE: Suurte unistustega 7aastane tüdruk kirjutas Google'i bossile ilmeka kirja ja sai firma tegevjuhilt vastuse Foto: Andy Bridgewater
32 jagamist
8/0
häält

Kirjas seisab:

Kallis Google’i boss,

minu nimi on Chloe ja kui ma suureks saan, tahan ma Google’is töötada. Ma tahan veel ka šokolaadivabrikus töötada ja olümpiamängudel ujuda. Käin igal laupäeval ja teisipäeval ujumas. Mu isa ütles, et Google’is töötades saan ma kott-toolidel istuda, liumägedest alla sõita ja kartidega sõita. Mulle meeldivad arvutid ka ja mul on tahvelarvuti, millega ma mängin. Mu isa andis mulle mängu, kus ma pean robotit üles-alla liigutama. Ta ütles, et see on hea viis, kuidas arvutite kohta rohkem õppida. Mu isa ütles, et ta ostab mulle ühel päeval arvuti. Ma olen 7aastane ja mu õpetajad ütlesid mu emale ja isale, et ma olen tunnis väga tubli ja olen hea kirjutamises ja lugemises ja arvutamises. Mu isa ütles, et kui ma olen edaspidi ka tubli, saan ma tulevikus Google’is töö. Mu õde Hollie on ka väga tark, aga talle meeldib nukkudega mängida. Ta on 5aastane. Mu isa ütles, et ma pean avalduse kirjutama, et Google’isse tööle saada. Ma ei tea, mis see täpselt on, aga ta ütles, et kiri ajab praegu asja ära. Aitäh, et lugesid mu kirja. Ma olen varem ainult ühe kirja saatnud ja see oli jõuluvanale. Head aega.

Chloe Bridgewater, 7

Google’i tegevjuht vastas talle isiklikult:


“Kallis Chloe,

Suur tänu kirja eest. Mul on hea meel, et sulle meeldivad arvutid ja robotid, ma loodan, et sa jätkad tehnoloogia õppimist. Arvan, et kui sa näed palju vaeva ja järgned oma unistustele, võid saavutada kõike, mida soovid — alustades Google’is töötamisest ja lõpetades olümpiamängudel ujumisega. Ootan sinu tööavaldust, kui oled kooli lõpetanud."

Kõike parimat sulle ja su perele,
Sundar Pichai
tegevjuht

32 jagamist
8/0
häält

Kommenteeri!